Etkinlikler

Nereden Nereye @ Bağdat Cd.

Salı, Kasım 28, 2017 - 19:00

Kim olduğumuzu, aile, çevre ve kültürümüzün anlattığı hikayeler ve geçmişinden anlıyoruz. Dedelerimiz, atalarımızın yaptıkları hareketler, söyledikleri ifadeler ve verdikleri kararlar bizim bugün yaşadığımız hayatı az çok etkiler. Ailemiz nasılsa biz de öyleyiz.

Alfa Kursu @ Bağdat Caddesi

Alfa, İsa Mesih'i tanıtan dünyaca ünlü bir kurstur. Şimdiye kadar kursa dünya çapında 22 milyon kişi katılmıştır. Yaşam Kilisesi’nde yapılan 5 haftalık kurs süresince,Yaşam; fazlası var mı?, İncil; güvenilir mi?, İsa; kimdir?, Çarmıh, niçin?, Diriliş; kanıt var mı? Gibi konulara değinmekteyiz. Her hafta, kısa bir sunum sonrasında katılımcılara tartışma ve fikir alışverişinde bulunma fırsatı verilmektedir.

English4Life Üsküdar

English4Life is a Free English Conversation Club which we have run for nearly two years at our Üsküdar church building.

This takes place in small groups with native speakers and discuss a different topic of interest. Food and drinks are provided for free during the break.

We are not planning to start a new group group in the next month. However will up date this web page as soon as we plan to stat something.

Üsküdar Pazar Toplantısı

Pazar, Kasım 26, 2017 - 13:00
Pazar Ayinimiz 13:00-15:00 arası oluyor ve çocuklar için özel etkinlikler ve dersler var. Pazar ayinimiz herkese açıktır. Hele bir ziyaret edin. Duamız odur ki; Tanrı size de sevgisini göstersin.

Bağdat Caddesi Pazar Toplantısı

Pazar, Kasım 26, 2017 - 14:00
Pazar Ayinimiz 14:00-16:00 arası oluyor ve çocuklar için özel etkinlikler ve dersler var. Pazar ayinimiz herkese açıktır. Hele bir ziyaret edin. Duamız odur ki; Tanrı size de sevgisini göstersin.

English4Life Bağdat Cd

English4Life is a conversation club for practising speaking English with native speakers.

Each week we will meet in small groups with native speakers and discuss a different topic of interest. Food and drinks will be provided for free during the break.

Sorgulayan Gelsin Akşamı

Pazartesi akşamı 19:30, Yaşam Kilisesi Bağdat Caddesi'nde ünlü Hristiyan Yazar Can Nuroğlu birkaç konu üzerine konuşacak. Sonra soru cevap,ve ikram zamanı olacak. Katılım tamamen ücretsizdir.

Oyun Grubu (Üsküdar)

Yaz tatili gelmek üzere!

Bu dönemin son resmi oyun grubu 25 Mayıs Persembe 10.30 - 12.30 arası binamizda yapılacaktır.

1 Harizan Küçük Camlica'da buluşup piknik yapacagiz. Oyungrubu Eylul ayında yine başlayacaktır!

Oyun grubu okul döneminde her Perşembe saat 10.30 - 12.30 arası olacaktır.  

Yemek - Bağdat Cd

Herkes yanına bir yemek getiriyor ve 14:00'teki ibadetten sonra onu paylaşıyoruz ve güzel bir zaman geçiriyoruz. Bu yemek katılmak isteyen herkes içindir!
Subscribe to Etkinlikler

Bu Sayfayı PaylaşShare