En Son Vaazımız: İman zamanı

Bu Pazar günü Korona neden ile Üsküdar kilisesi ve de Bağdat Cd kilisesi online saat 14:00da başlar. Ayrıntılar için telefonla bize iletin.

Yaşam Kilisesinin 8. Yaş Günü

Yaşam sekiz yaşında...
 2011 yılında, sevgi, barış, kardeşlik vizyonu ile kurulan kilisemiz bugün yedi yılını tamamladı.  
 
İlk önce Feneryolunda açılan kilisemiz daha kolay bulunan bir adres olduğu için 2017 yılında Suadiye Şaşkınbakkal’a taşındı.  
 
Tanrının Lütfu ile gelen İsa’ nın sonsuz yaşam müjdesini tüm uluslara duyurmak için
ve O’na iman eden herkes kurtulsun diye Rabbin yolunda, onun ışığı ile yürüyoruz.
 
Pastör ve onun takımı tarafından başlatılan hizmetimiz, zaman içinde Türk önderlerini yetiştirerek büyümüş, 2015 yılında kiliseyi yönetmek ve ihtiyaçlarını karşılamak için ihtiyarlar atandı ve bugün bir Türk Protestan kilisesi olarak yoluna devam etmektedir. 
 
Yaşam kilisesi Kutsal Kitap’tan öğretmek, sevinçli tapınma, İmanlı dualar ve birbirimizi sevmek üzerine  kuruldu ve kutsal ruhun rehberliğinde devam ediyor. 
 
Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da aynı anlayış ve imanla Türkiye’de ve Dünyada insanları kurtuluşa çağırmaya devam edeceğiz. Bu çağrıya kulak veren herkesi sevgiyle bekliyoruz.
 
 Çünkü Tanrı dünyayı o kadar çok sevdi ki, biricik Oğlu'nu verdi. Öyle ki, O'na iman edenlerin hiçbiri mahvolmasın, hepsi sonsuz yaşama kavuşsun.
YUHANNA 3:16 

Bu Sayfayı PaylaşShare