Üsküdar Pazar Toplantısı

Pazar Ayinimiz din farkı gözetmeden herkese açıktır. Ayinimiz 1.5 saat sürmektedir ve üç bölümden oluşmaktadır. Birinci bölümde müzik ile ibadet ediyoruz. Çağdaş Hristiyan ilahileri ile rahat ve samimi bir şekilde Rab’bi yüceltiyoruz... Amacımız Tanrı’yla buluşmak, onun huzuruna beraber varabilmektir.
 
İkinci bölümde İncil’den bir vaaz verilmektedir. İncil’den bir bölüm okuyup, İstanbul’daki hayatlarımıza hitap eden bir yorum paylaşılır. Tanrı’nın her zaman bize yeni ve etkili sözler söylemek istediğine inanmaktayız. Bu yüzden Tanrı’nın sözlerini dinlerken doğaüstü (ilahi) bir beklentiye sahip oluyoruz.
 
Toplantı sonrası katılanlarla çay ve kahve eşliğinde sohbet edip kaynaşıyoruz
 
Ayinmize çok sevdiğimiz çocuklarımızla birlikte, ailece katılabilirsiniz. Çocuklarımız, ayin başladıktan sonra eğer isterlerse yaşlarına özel etkinlikler için çocuk oyun odamıza alıyoruz. 3-11 yaş arası grubumuzdaki etkinlikleri hem İngilizce hem de Türkçe olarak yapıyoruz. 0-2 yaş grubundaki çocuklarımız ise büyük salonda kalabilir ya da anne ve babalarıyla kreşimizde oynayabilirler.
 
Pazar ayinimiz herkese açıktır. Ziyaretlerinizi bekliyoruz. Hepimizin için de dua ediyoruz. Tanrı hepimize sevgisini göstersin.

Bu Sayfayı PaylaşShare